Valstybės finansuojami mokymai
E. pardavėjo profesiniai mokymai
Laikas: Paskaitos vyks darbo dienomis nuo 9 iki 16 val. (3 dienos – gyvai Vilniuje, 2 dienos – nuotoliniu būdu).
Stipendija nedirbantiems: Visi nedirbantys dalyviai gauna stipendiją ir apmokamas kelionės bei apgyvendinimo išlaidas.
Finansavimas: Mokymai finansuojami visiems, turintiems aukštesnį nei vidurinį išsilavinimą (tinka profesinis ar kitas aukštesnis nei vidurinis išsilavinimas).
Finansuojama
Mokymų programos vertė: 4738,56 Eur
Apie programą
Programoje nagrinėjamos sritys:
E. pardavėjo-konsultanto profesija, jos specifika ir galimybės
Prekių ir paslaugų pardavimas elektroninėje aplinkoje
Klientų aptarnavimas
Efektyvi komunikacija su vartotoju
E. verslo formos ir jų galimybės
Reklama e.versle
E. verslo kūrimas
Vartotojų poreikių identifikavimas
Kokiose pozicijose ir/ar sektoriuose bus galima dirbti baigus šią programą?
Asmuo, įgijęs e. pardavėjo-konsultanto kvalifikaciją, galės kurti e. verslą ar dirbti e. prekybos įmonėse, vykdančiose maisto ir ne maisto prekių ir paslaugų prekybą internetu, atsiskaitant iš karto ir (arba) atsiimant prekę ar taikant išperkamosios nuomos būdą.
Baigus programą suteikiama kvalifikacija – e. pardavėjas-konsultantas. Kvalifikacijos lygis pagal Lietuvos kvalifikacijų sandarą (LTKS)– IV
Kam skirta ši programa?
Profesinio mokymo priemonė skirta bedarbiams bei užimtiems asmenims mokytis ir įgyti naują profesiją ar pasitobulint jau turimą pagal formaliojo ar neformaliojo profesinio mokymo programas.
Koks mokymų programos tikslas?
Mokyti kvalifikuotus e. pardavėjus-konsultantus savarankiškai kurti ir plėtoti įvairias e. verslo formas, parduoti prekes ar paslaugas, bendrauti su vartotojais e. aplinkoje, kurti ir įgyvendinti reklamos ir komunikacijos strategijas, pritaikytas interneto rinkai.
Dalyviai programos metu bus supažindinti su populiariomis šiuolaikinėmis elektroninės prekybos technologijomis ir įgys įgūdžių, reikalingų norint savarankiškai kurti ir plėtoti įvairias elektroninio verslo formas.
Kas gali dalyvauti profesinio mokymo priemonėje?
Bedarbiai registruoti Užimtumo tarnyboje, siekiantys įgyti naują kvalifikaciją ar jos dalį – kompetenciją ir dirbti pagal ją; Užimti asmenys, registruoti Užimtumo tarnyboje, kuriems dėl įmonės reorganizavimo, restruktūrizavimo, modernizavimo būtina įgyti naują kvalifikaciją, ar tobulinti turimą kvalifikaciją,
įgyjant kompetencijų.
Kokias išlaidas finansuoja Užimtumo tarnyba?
Profesinio mokymo paslaugų išlaidas;Mokymo stipendiją; Kelionės išlaidas iki artimiausio profesinio mokymo teikėjo ir atgal; Apgyvendinimo išlaidas, kai asmens gyvenamoji vieta yra ne toje pačioje gyvenamojoje vietovėje, kurioje mokymo teikėjas teikia paslaugas; Privalomojo sveikatos tikrinimo ir skiepijimo nuo užkrečiamųjų ligų išlaidas (bedarbiams). *Daugiau informacijos teirautis savo UŽT konsultanto.
Kokie įsipareigojimai?
Užimtumo tarnyba su bedarbiu ar užimtu asmeniu sudaro trišalę arba dvišalę sutartį dėl profesinio mokymosi, kurioje mokymo programos dalyvis įsipareigoja baigti mokymo programą ir įgyti naują profesinę kvalifikaciją ir įsidarbinti per 6 mėnesius ar per 1 mėnesį pradėti savarankišką veiklą nuo baigimo ir išdirbti ne mažiau kaip 6 mėnesius pagal įgytą kvalifikaciją.
Reikalavimai ir sąlygos
Privaloma dalyvauti visuose užsiėmimuose visą mokymų laikotarpį
Mokymų dalyvis turės atlyginti visas išlaidas, jei nutrauks mokymąsi be pateisinamos priežasties, neįsidarbins per 6 mėn. ar nepradės savarankiškos veiklos per 1 mėn., ar neišdirbs 6 mėnesių po baigimo. Išimtis dėl lėšų grąžinimo daroma tik bedarbiams Užimtumo įstatymo tvarka pirmą kartą įgijusiems kvalifikaciją ar kompetenciją.
Užimtumo tarnyba pasiūlys sudaryti trišalę arba dvišalę sutartį
Trišalėje sutartyje numatoma, kad būsimas darbdavys po mokymo įdarbins asmenį pagal įgytą kvalifikaciją ne trumpiau kaip 6 mėnesių laikotarpiui. Dvišalėje sutartyje numatoma, kad profesinio mokymo dalyvis, baigęs mokslus, įsidarbins UŽT pasiūlytoje ar savo susirastoje darbo vietoje arba pradės savarankišką veiklą pagal įgytą kvalifikaciją.