#Edukuokis kūrybinės dirbtuvės: vieta, kur problemos virsta privalumais

GABU
21 kovo, 2025
2 min.
Kovo 20 d.

Kovo 20 d. Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje GABU organizavo nemokamas #Edukuokis ciklo kūrybines dirbtuves „Kaip profesinio augimo iššūkius mažame mieste paversti galimybėmis“. Kartu su keliomis dešimtimis kėdainiečių produktyviai praleidome vakarą dalindamiesi mintimis, patarimais ir netgi ateities verslų idėjomis.

Renginio tikslas – ne tik išgirsti pranešėjų įžvalgas, kaip įveikti mažų miestų iššūkius, bet ir atrasti savyje motyvacijos tai padaryti. Po kiekvieno pranešimo dalyviai vykdė praktines užduotis, skirtas garsiai, pasidalijus su kitais dalyviais, ar sau įvardinti esamos problemos priežastis ir būdus jas paversti privalumais.

Renginio toną uždavė pirmosios pranešėjos Inovacijų agentūros koordinatorės Sandros Barzdienės užduotas klausimas: „Kiek pažįstate žmonių, kurie metai iš metų dirba tą patį darbą?“. S. Barzdienė pristatė centrą „Spiečius“, kuriame įrengtos bendradarbystės erdvės, kur susirenka, susipažįsta ir bendradarbiauja nuotoliniu būdu dirbantys miesto gyventojai. Ji taip pat įvardijo ką daryti, jei jautiesi įkalintas mažame mieste, skatino nebijoti bendrauti ir ragino drąsiau dalintis idėjomis tarpusavyje savo mieste.

Marketingo įmonės ir kavos barų Kėdainiuose įkūrėjas Benas Cechanavičius kalbėjo apie mažesnių miestų gyventojų vertinimo problemas, su kuriomis jis pats vis dar susiduria – dažnai manoma, kad tokie žmonės yra tik amatininkai, žemdirbiai ir neturi tiek kompetencijų, kaip gyvenantieji didmiesčiuose. Jo nuomone, svarbu atstovėti savo poziciją, įrodyti priešingai ir didžiuotis gyvenimu mažesniame mieste, nes tai yra didžiulis pranašumas.

B. Cechanavičiaus sėkmingi verslai Kėdainiuose gimė iš idėjos gyvenant gimtajame mieste, o tik vėliau atsirado kompetencijos ir gebėjimas juos valdyti. Jis akcentavo, kad pirmiausia reikia norėti grįžti į gimtąjį miestą, o mintys apie verslą turi būti antroje vietoje.

Viena aktualiausių pastarųjų metų temų – dirbtinis intelektas (DI). Ekspertas Tomas Mėčius, dirbantis šios temos GABU mokymų programos lektoriumi, renginio dalyvius supažindino su DI įrankiais ir pasidalijo formule, kaip tikslingai pateikti užduotį „ChatGPT“, kad platforma pateiktų kuo tikslesnį atsakymą. Tačiau pranešėjas keliskart rekomendavo rizikuoti, eksperimentuoti ir pateikti skirtingas užklausas, tačiau svarbiausia – išlikti budriems ir tikrinti faktus.

Rudenį #Edukuokis renginių ciklą pratęsime, o iki tol kviečiame sekti mus soc. tinkluose ir laukti naujienų!

Valstybės finansuojami mokymai
4.8 (5)
Finsansuoja Užimtumo tarnyba
Valstybės finansuojami mokymai
4.8 (5)
Finsansuoja Užimtumo tarnyba
Valstybės finansuojami mokymai
4.8 (5)
Finsansuoja kursuok.lt
Valstybės finansuojami mokymai
4.8 (5)
Finsansuoja kursuok.lt
Valstybės finansuojami mokymai
4.8 (5)
Finsansuoja kursuok.lt

Nepraleisk naujienų apie mokymų programas, kurios padės tobulėti

Naujienlaiškis skirtas tik pranešimams apie mokymų programas
Nepraleisk naujienų apie mokymų programas
Susiję straipsniai
Daugiau aktualių straipsnių
GABU
23 balandžio, 2025
2 min.
Pastebėjote, kad kalbant apie turinio kūrimą dažniausiai pirmiausia pagalvojame apie „Instagram“ ar „TikTok“? Tik vėliau
GABU
11 balandžio, 2025
2 min.
Skirtingos programėlės, užsirašymo telefone, kalendoriuje ar užrašinėje technikos nebus efektyvios, kol nežinosi, kur ir kada
GABU
28 kovo, 2025
3 min.
Kovo 31 d. prasideda naujos programos „E. prekybos formulė: sukurk, augink, valdyk“ mokymai, kurių dalyviai
GABU
21 kovo, 2025
2 min.
Kovo 20 d. Kėdainių Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje GABU organizavo nemokamas #Edukuokis ciklo kūrybines dirbtuves
Filtras
(Viso 16 straipsnių)
Rikiuoti pagal
Numatytasis rikiavimas
Tema
Visos programos
Vieta
Visos vietos
Pritaikyti filtrą
Išvalyti filtrą
Paspaudę „Įsigyti mokymus“ mygtuką būsite nukreipti į platformą, kurioje galėsite įsigyti šiuos mokymus.