Kartais vis dar atrodo, kad žmonės susiskaldę į dvi barikadų puses: tuos, kurie vis dar mano, kad dirbtinis intelektas atims iš jų darbo vietas ir tuos, kurie tiki, jog jis gali optimizuoti jų darbo laiką ir padidinti pelną įvairiose srityse. Kuriai nuomonei priskiri savo įžvalgas apie dirbtinį intelektą?
Dirbtinis intelektas, tai ne ateitis, tai dabartis!
Jei vis dar laikaisi nuomonės, kad dirbtinio intelekto įtaka dar nėra didelė, tuomet apsigauni. Dirbtinio intelekto sprendimai jau taikomi daugybėje sferų – nuo klientų aptarnavimo iki sandėliavimo. Gebėti suvokti jo naudą bei pasitelkti mums prieinamus įrankius, kai kuriose srityse tampa privalumu, o kai kuriose – būtinybe.
Kaip įveikti dirbtinio intelekto baimę ir pažaboti jį savo veiklos sėkmei?
Gebant išnaudoti dirbtinio intelekto potencialią, galima nuveikti itin daug: nuo paprasčiausio tekstų ar vaizdų generavimo iki sudėtingų užduočių automatizavimo. Dirbtinis intelektas gali padidinti bet kokios veiklos efektyvumą automatizuojant įprastus procesus ir tampa neatsiejama įvairių sektorių, įskaitant sveikatos priežiūros, finansų, švietimo, pramogų ir kt. dalimi. Norint išlikti konkurencingam ir novatoriškam beveik bet kurioje srityje, labai svarbu suprasti ir gebėti valdyti dirbtinio intelekto įrankius.
Mokėti elgtis su išmaniais įrenginiais bei programomis padaro mus pranašesnius už dirbtinį intelektą, nes tokiu būdu jį įdarbiname savo naudai. „Gabu“ mokymų teikėjai žino, kaip svarbu išmanyti intelektualias technologijas ir kviečia į mokymus „Dirbtinis intelektas: rytojaus įgūdžiai paprastai ir suprantamai“. Laikais, kai technologijų ignoruoti jau nebeįmanoma, tenka pasikaustyti naujais įgūdžiais.
Šioje „Gabu“ mokymų programoje keliami šie uždaviniai:
1. Supažindinti su įvairiomis DI technologijomis bei jų panaudojimu.
2. Suteikti mokymų dalyviams žinių ir įgūdžių, reikalingų suprasti ir efektyviai naudoti DI technologijas.
3. Įgalinti besimokančiuosius ne tik naudoti DI technologijas, bet ir tapti aktyviais kūrėjai.
Mokytis iš profesionalių lektorių ir atlikti praktines užduotis, skirtas įdarbinti dirbtinį intelektą pagal savo poreikius – tai įgūdžiai, kurie pasitarnaus tiek savarankiškame darbe, tiek atrodys patraukliai kiekvienam darbdaviui.
Populiariausios dirbtinio intelekto programos
Jau dabar yra galimybė išbandyti dirbtinio intelekto programas visiškai nemokamai! Viena geriausiai žinomų asistentų – tai „Chat GPT“. Ši programa dirba užklausos principu. Pateikus aiškiai suformuluotą klausimą ir nurodžius kriterijus, kuriais remiantis norite gauti atsakymą, „Chat GPT“ pateiks jums jį akimirksniu. Dar viena analogiška priemonė – „Google Gemini“.
Nors atrodo, kad šių programų veikimo principas – itin paprastas, tačiau tam, kad rezultatai džiugintų, reikia mokėti tinkamai suformuoti užduotį dirbtiniam intelektui.
Reikia vizualizacijos? „Mercury.ai“ atkeliauja į pagalbą. Užklausos principu dirbtinis intelektas suformuoja jums vizualus, kurie atspindi numatytą temą.
Gebėti naudotis dirbtiniu intelektu tampa nebe privilegija, o būtinybe, jei norite būti konkurencingu ateities specialistu. Kviečiame nepraleisti koncentruotų, įdomių ir daug praktinių žinių suteikiančių „Gabu“ mokymų „Dirbtinis intelektas: rytojaus įgūdžiai paprastai ir suprantamai“.